Sikailevat Räp & Hiphop artistit

Eppu.Popeda.Ganes

Sika hiphop/Räp artistit?
Toiset vetää stadionin täyteen, toiset kaupunkien menomestat. Yhteinen nimittäjä heillä on sikamainen käytös naisia kohtaan. Omassa julkkismiesten "haippiringissä" jaetaan tietoa panoista, naisista ja bileistä. Tyttöystävät (yhden illan) ovat näitä wannabe silikonityrkkyjä, joita starbat käyttävät hyväkseen. Naiset alentuvat salarakkaiksi ja hyväksyvät näiden sikojen hyväksikäytön. Eräskin paskoilla biiseillä oleva kategorian mukamas huippumuusikko on jo kerennyt siittää ainakin kolme muksua ja kaikki eri naisille.
Varmaan kohta linjoille saapuu se fani, joka ylistää erästä uransa lopettavaa Lahtelaista miestä, joka omasta mielestään saa polttaa röökiä ravintolassa alueella, jossa röökin poltto on kielletty. Kyllä se vain näin on, että kovimmat starat ovat oikeasti näitä Suomi-Rock veteraaneja, joiden ura on kestänyt 40-vuotta. Heille ei ole noussut keltainen liemi päähän.

2

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyhhyhhyi

      Ei kai ne vaan polta röökiä?

    • iisistitollothehheh

      rapilla saa massia

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      74
      4207
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      82
      3908
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      57
      2448
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      65
      2292
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      37
      1988
    6. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1879
    7. 107
      1779
    8. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      55
      1653
    9. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1652
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      61
      1521
    Aihe