Taas teitä viedään

sinappigroup

7

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MielenvikaisiaRiittää

      Mulla ei ole älypuhelinta ollut koskaan. En halua olka pelle jolla on älypuhelin joka näprää sitä kuin hoitoa vailla oleva.

    • Heh_heh_heh

      Aika kiitettävää toimintaa, kun vielä jaksavat korjata ilmaiseksi myös vanhempia laitteita. Mutta nuo mallit ei oo ollu myynnissä suomessa, eli ei koske suomalaisia.

    • Pimpeliipommm

      Trolli on jälleen herännyt suosittelemaan sitä, mikä itsellään on. Hän ei jostain syystä halua, että käytämme Applea. Mikähän on hänen pointtinsa, kuka kertoisi? Ihan kuin se olisi häneltä pois. Trollit taitaa olla aina jollain tavoin häiriintyneitä, koska pitää asettaa ihmisten oma ajattelu kyseenalaiseksi, aivan kuin trolli olisi ainoa ajattelukykyinen.

      Sama trolli muuten, joka täällä on jo vuosia häiriköinyt. Miksei pysy Nokia saitilla?

    • NokiaOnKiinalainen
    • Anonyymi

      salavuoteus ja yksinkertainen huoruus rehottaa

    • Anonyymi

      iOS on vankila.

      • Anonyymi

        Android on suljettu köyttöjärjestelmä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      35
      4233
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      55
      2935
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      46
      2838
    4. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      30
      2623
    5. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      333
      2580
    6. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      8
      2575
    7. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      2159
    8. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      54
      1895
    9. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      46
      1673
    10. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      141
      1527
    Aihe