Anne..........

Voin kertoa, että rakastan sinua.....
<3

Tunteeton lehmä.....
10299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

vihaan annea

Äänestä

Rakkautta on liikkeellä puluseni.....❤️

Äänestä

Kuka se Anne on, josta puhut välillä niin rumasti ja väität sitten rakastavasi? PALSTALLA!

Äänestä
  • Veikkaan että Kuraattori nimeltä Anne Ristola Jkl

    Äänestä

Risto tiedät että Jeesus rakastaa sinua. Palaa takaisin takaisin hänen luokseen ja jätä tuo turha.
Sinä et kuulu Annen kanssa yhteen.
Ole avoinna uusille asioille älä hukkaa elämääsi yhtään enää palstalla.
Paholainen yrittää viedä sielusi.
Vapaudu Jeesuksen nimessä tästä tilastasi.

Äänestä
  • Ei se kaipaa kuraattoriaan. Kuraattori vain soitteli viranomaisille sen päihteidenkäytöstä, joten tässä tulos. Kosto palstalla kiusaamisella.

    Äänestä

Mikä Ristorante on maukkain?

Äänestä

Sori Risto et kävin polkemassa tota sun lehmääs eikä se sen jälkeen ees aattele sua, olen tosi pahoillani :D

Äänestä
  • EllyHalloota?

    Äänestä

  • Ei taas mua...
    Ei kivaa...😮😬

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Voin kertoa, että rakastan sinua.....
<3

Tunteeton lehmä.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu