Et sitten vieläkään ota yhteyttä. No ei se mitään, olen kärsivällinen.
Sinun vuorosi nainen
oletajatuksissani
241041
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Että se on miehen tehtävä.
Olen nainen ja odotan kyllä siirtoa mieheltä. En ehdota treffejä, en kysy puhnroa. Koen, ettei mies ole kiinnostunut, jos mitään ei tapahdu.
Mitäs jos se sun elämäs mies ajattelee samoin?
kuka teki aloitteen viimeksi...? muistuuko...?
tehdä aloite ja toivoa parasta. Mulle ainaki mies on aina tehnyt aloitteen. Ei se nyt niin kauheaa voisi olla.
Mikä siinä on sinulle niin kauheeta ettet voi sitä tehdä???
Ai niin, se ainainen vikinä - miehen kuuluu se tehdä koska olen itse sellainen palstareppana, että uskallan aukaista suuni vain palstalla
Aika katkaravulta. Terveisin ensimmäinen kommentoija :'D
tais osuu arkaan paikkaan kun noin kärppänä vastasit, sori , ei ollu tarkoitus :)
Aloitteet on jo jääneet kauas taakse. Ei ole sellaisesta ollenkaan kyse nyt. Aloittajalta tämä.
Mistä sitten kyse? Kiinnostaa tietää
Siitä, että kyse ei ole pelkästä ihastumisesta ja on historiaakin jo välillämme.
Millaista historiaa, voinko kysyä? Etkö voi itse tekstata / soittaa?
Yhdessä olimme. Minun käteni ovat sidotut tällä hetkellä yhteydenoton suhteen.
Eikö ne ole sitten muutenkin sidotut?
Miten niin sidotut? Itse päätit lopettaa, annoin periksi vaikka rakastin. Rakastin noin paljon, että annoin vapaaksi. Kirjoitin viestin, mille et vastannut...elikkä pallo on sinulla eikä ne kädet millään ole sidottu.
En minä ole mitään lopettanut. Samat tunteet edelleen. Vaikea vaan uskoa täällä törmäävänsä, vaikka kuinka hyvin osuisi kohdilleen.
Käyhän säkin nukkumaan ja vastaile viesteihin, jotka on laitettu siiheen omaan kännykkääs, sen avulla saat varmasti ajatuksissas olevan kiinni.
Ei se sinulle huora Sari ole vaikka kaikkes teet että olisi. Ei varatuille letikoille heidän pippeli vonkauksiin kukaan vastaa.
Turhaa sä sitä akka siinä toivot. Kos ei viestiin vastattu ei siihen vastata vaikka vonkaat. Susta ei olla kiinnostuneita
Urpoa kuvitellakaan että varatun vonkumine kiinnostas
Urpoa ettet edes tajua vinkistä !
Tunnevuodatusta viestillä ja kohde ei vastaa. Se on vinkki et tuntees ei kiinnosta.
Mikä teitä lumppuja vaivaa kun ette tajua vinkkejä?
Taidat itse olla ihan urpo, kun elät harhassa täällä ja purat vihaasi aivan tuntemattomalle ihmiselle.
Siis odotatko, minultako? Voinko viestittää?
Kyllä minulle saa viestittää.
Meneekö tämä S:lle?
Satu KEEEERMINKÄISELLE kyllä. Keuruulle.
Jos olet naimisissa, jätä se painasto