Kuuluisa tubettaja Jore 61, pahoinpideltiin törkeästi omassa kodissaan. Jore sai neuokkaalla toiminnallaan koko tapahtuman taltioitua. Kaiken huippu oli, että poliisin mukaan turpaan saaneen oma käytös oli syynä tapahtumaan. Katsokaa, ja päätelkää itse .Löytyy linkistä Jore 61.
Tubettaja pahoinpideltiin omassa kodissaan.
Jotainrajaahei
1
1009
Vastaukset
- huijareita.ne.on
vieläkö joku uskoo tohon feikkipahoinpitelyyn minkä puolimanne jore järjesti manneystäviensä kanssa saadakseen kanavalleen katsojia ja hyvin saikin! jore tekee urakalla nyt videoita kaikista typeristä aiheista vaikka lattian pesusta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4224867Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1231975- 1451642
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko751365Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151276Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔791196Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise181169Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään681095- 681064
- 381030