olen tyhäm

ope sanoi että olen HOMO joku sapiens tai jtn vaik oon oikeesti hetero kosk sitä yht kertaa papin kaa ei lasketa
41984
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

äijjjjä mitä vitsiii, äijjä passaa pussi

Äänestä

Jäbä relaa ei reippii lasketa jäbä opes o homo

Äänestä

Homo Sapiens = nykyihminen

... Kännykkä riippuvaista ihmistä odotellessa... (Härvelisanoiäiti Sapiens)

Joo... Olet tyhmä, ja mää hullu, koska vastasin...

Äänestä
  • Mää t lammas

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PORNOPERTTIINA kirjoitti:

ope sanoi että olen HOMO joku sapiens tai jtn vaik oon oikeesti hetero kosk sitä yht kertaa papin kaa ei lasketa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu