Ei näy susukia tälläkään listalla?

SeLaadusta

8

279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SeSiitä
    • ToinenMerkki

      Pirustihan Suzukia hylätään Suomessa katsastuksissa ja tuohan liitetiedosto sen oivallisesti meille todistaa. Huonoa ja halpaa on Suzukit.

      • lukutaito.auttaa

        Montakos Suzukia siellä listalla on? Entäs mersuja, Audeja, Jaguareja, ...


      • LUkiLUki
        lukutaito.auttaa kirjoitti:

        Montakos Suzukia siellä listalla on? Entäs mersuja, Audeja, Jaguareja, ...

        Ai lukutaito auttaa? No mikset sitten lue aloittajan otsikkoa, jossa lukee " EI NÄY SUZUKIA TÄLLÄKÄÄN LISTALLA".

        Keskity nyt vaan olennaiseen, eli epätoivoiseen Suzukin myyntiin.


      • lukutaito.auttaa
        LUkiLUki kirjoitti:

        Ai lukutaito auttaa? No mikset sitten lue aloittajan otsikkoa, jossa lukee " EI NÄY SUZUKIA TÄLLÄKÄÄN LISTALLA".

        Keskity nyt vaan olennaiseen, eli epätoivoiseen Suzukin myyntiin.

        Et sitten osannut lukea siitä listasta että montako Suzukia siinä on :)
        Vihje: lukutaitoinen voi löytää ...


    • Atkerkki

      Muahahahahahahahshshshssss. Suzuki lujaa laatua. Muhahahahshshshshshssssssss.

    • vagonliitin

      Suzuki on kelpo auto ihmiselle. Parempi kuin nuo audi , vw skoda viritykset joita kokoajan korjataan. Nimimerkillä tourani pihassa ja joka katastukseen repullinen osaa , ajettu 220tkm.

      • OstajaTietää

        Kyllä Suomalainen auton ostaja on sitten todella tyhmä, kun se kuitenkin ostaa Audin, Skodan tai Vw:n kaikkine vikoineen kuitenkin ennemmin, kuin sutsuki rimpulan. Katselehan hiukan Suomen myyntitilastoja ja hämmästy, kuinka monikymmen kertaisesti Suomalainen valitsee kyseiset merkit, ennen sukisukia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      274
      2507
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2419
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      12
      1615
    4. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1598
    5. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      51
      1510
    6. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      65
      1397
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1359
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1250
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1049
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1029
    Aihe