Miksi tuon talon rakennus******* koskeva blogi poistettiin?
Oliko liian rankkaa tekstiä?
Toimittajat voisivat selvittää asiaa... mielenkiintoinen juttu. Blogikirjoittajan perhettäkin ilmeisesti uhkailtiin, että olisi Visuralta ostamansa laatuasunnon laadusta hiljaa.
Hmmmm...
Visura/Tampereen Tykkitie
Laatu-Pekka
2
566
Vastaukset
- Laadukkaastilahonnut
Laatutalo oli... purkuun meni heti valmistumisen jälkeen monta asuntoa. Syy: runko oli märkä ja sisäilma asumiskelvotonta.
- Laatualaatua
Laatupekan talot on niin laadukkaita että ne lyödään matalaksi kun ei hivele silmillään niitä katsella. Häikäistyisi ihmiset laadusta. Laatua laatua.. ja suoraan kaatopaikalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1504077
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1312656- 252258
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.472144Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää191738Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s331661Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?301654- 61603
Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?331117- 931052