Lahden seudun

Lahden seudun ja muutkin suomalaiset mäkihyppääjät lähetettiin aivan turhaan olympialaisiin kun eivät mitään (enää) osaa, (ainakaan hypätä mäestä).
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt pojat hankkii kokemusta, seuraavissa olympialaisissa hypätään mitaleita Suomelle.

Äänestä

Kokemusta tuli mahottomasti! Paras sijoitus 30. Joukkuemäki 9. sija.

Äänestä

Eikä mennyt hyvin Suomen miesjääkiekkoilijoillakaan. Naiset saivat sentään odotetun pronssin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eivätosaa kirjoitti:

Lahden seudun ja muutkin suomalaiset mäkihyppääjät lähetettiin aivan turhaan olympialaisiin kun eivät mitään (enää) osaa, (ainakaan hypätä mäestä).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu