Hei, nyt sain ikävä kyllä Trollin seurakseni, eli on todella vaikeaa seurata vastattuja ja vastaamattomia ihmisten kysymyksiä/viestejä.
Voisiko ylläpito olla vähän tarkempi näitten viestien suhteen ja poistaisi asiottomat viestit, kiitos! Toki joskus huumori on " poikaa", mutta koen, että jotkut " letkautukset " on hyvinkin loukkaavia kysyjiä kohtaan.
T. Taika
Trolli joukossamme!
6
371
Vastaukset
Tarkoitus on loukata myös sinua, huijari.
he-ma
Kiitos kommentistasi he-ma! Minä kyllä kestän kritiikin, mutta entä nämä muut tällä palstalla?
Teen tätä näkemistyötä/tulkintoja vapaaehtoisesti, ilmaiseksi ihmisille, eli siinä ei liene mitään pahaa? Kerron asioita mitä nousee itsekunkin kysyjän kohdalle. Aina ei voi onnistua, mutta parhaani koetan :)
Nyt kiinnostaakin tuo sinun näkemys, miksi tahdot saada tälle palstalle tuota pahaa mieltä jaettavaksi? Mutta kaikesta huolimatta, Hyvää Ystävänpaivää he-ma :)
T. Taika- plolli
Trollit pois ylläpito! Että saadaan asiallista keskustelua tai siten kirjautumisen kautta vastaukset kysymyksineen että ylläpito saa jauhajat ja katkerat kiusaajat pois keskuudestamme lopullisesti.Näkijät eivät kohta enää vastaa koska pilaajat vie maun koko touhulta ja loukkaa kysyjiä jatkuvasti !
- VL.Kominkinen
Montako niitä itseään näkijäksi kirjoittavaa sivustolla on?
Taitaa löytyä yksi, joka pitää sivustoa hallinassa. Epäilen hänen heittävän kysymyksiä itselle joihin myös vastaa. VL.Kominkinen
Sinähän se jännä tyyppi olet. " Törmään" sinuun kohta lähes joka viestin lopussa :) Ja eiei, mulla on tekemistä ihan riittävästi näitten oikeitten kysyjien suhteen, en todellakaan tarvitse sivupersoonia kysymyksiä asettamaan. Mihin minä ede sellaista pönkitystä tarvitsen, että kysyn ja vastaan itselleni ( ja vielä täällä ennustukset palstalla ). Outo asetelma, epäilyksesi meni kyllä nyt metsään, sori vaan :)
No, pikkuhiljaa sinä saat aikaan sen, että en viitsi enää sinun kanssasi vääntää kättä tästä kuviosta. Sulle on myös koko palsta avoinna, ei minun tarvitse hallita tätä koko systeemiä. Ala sinäkin Näkijäksi, niin saat osasi kysymyksistä. Ja onhan täällä muitakin näkijöitä, jotka vastaa satunnaisesti kysyjille.
Sulla on nähtävästi joku henkilökohtainen ongelma , jota koetat nyt työntää minun niskoille, mutta Hyvä VL.Kominkinen, ei se maailma niin pyöri, että sinä alat kumota minun tekemiset ja minä koetan taas kumota sinun tekemiset ... Hyvää Jatkoa :)
T. Taika
- sykoloki
JOO,toi trollihan on yks ja sama itse,eri nimillä kirjoittaa mutta saman kaavan mukaan. Hänellä on joku ongelma ja pahasti,kostaa ja työstää itseesnä kohdistunutta katkeruutta ja kiusaamistaan muihin kun on varmasti todella yksinäinen kun tällä palstalla kuitenkin lukee suurella mielenkiinnolla ihmisten kysymtksiä,itsehän tuo eri nimimerkein yrittää hallita palstaa koska muualla hän on näkymätön ja huomaamaton,tuntee elävänsä jos joku provosoituu, todellä epätoivonen ihmisraikka, toivottavasti tuo seuraa muutakin maailmaa kuin täällä päteen ja tuntee edes olevansa olemassa jollain tavoin-sisäistä vihaansa purkaa ventovieraisiin ihmisiin,terapian tarpeessa,älkää ihmiset reagoiko trollien kommentteihin,siitähän ne saa pontta käsiinsä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1281478- 371401
- 671215
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa541139- 69994
Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?
Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi254944Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei193934- 73911
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää15823Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta
Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps106818