Taikalle tämä

yllättäintulivat

Hei Taika tumma mies tuli mun elämään netissä miten näet hänet. Kaksi pyöri nyt mun ympäri toinen koiran kanssa . Miten käy jääkö joku näistä mun elämään?

2

278

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yllättäintulivat

      Sullahan on nyt vientiä ja näinhän tässä elämässä useinkin käy, että näitä elämänihmeitä tulee lähes aina yllättäen. Näyttää siltä, että tämä koiraihminen on se, joka tulee viipymään elämässäsi . Eläimet on usein niitä tekijöitä, jotka hoitaa vaistonvaraisesti "valinnat" puolestamme . Luota tähän tunteeseen. En nyt saa muuta nousemaan tähän sinun kysymykseen, eli nyt vaan koiralenkille rintarinnan :)

      T. Taika

      • yllättäintulivat

        Kiitos Taika millaisena näet tämä koiramies?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      146
      1970
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      302
      1165
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      83
      981
    4. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      888
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      829
    6. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      53
      799
    7. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      18
      756
    8. 71
      754
    9. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      56
      709
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      701
    Aihe