Hei Taika tumma mies tuli mun elämään netissä miten näet hänet. Kaksi pyöri nyt mun ympäri toinen koiran kanssa . Miten käy jääkö joku näistä mun elämään?
Taikalle tämä
yllättäintulivat
2
284
Vastaukset
yllättäintulivat
Sullahan on nyt vientiä ja näinhän tässä elämässä useinkin käy, että näitä elämänihmeitä tulee lähes aina yllättäen. Näyttää siltä, että tämä koiraihminen on se, joka tulee viipymään elämässäsi . Eläimet on usein niitä tekijöitä, jotka hoitaa vaistonvaraisesti "valinnat" puolestamme . Luota tähän tunteeseen. En nyt saa muuta nousemaan tähän sinun kysymykseen, eli nyt vaan koiralenkille rintarinnan :)
T. Taika- yllättäintulivat
Kiitos Taika millaisena näet tämä koiramies?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1195447
- 715168
- 914194
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753650Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603268- 432851
- 152317
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️572020- 421872
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381713