Limanen loppu

Hei mistä johtuu kun äsken kävin vessas niin eka oli normaalia ulostetta ja sit meni maha ihan sekasin eli oli löysää.Sit ihan lopuksi tuli pieni määrä limasta löysää ulostetta..se oli kun räkää..ja siinä oli pikkasen verta mukana..kertokaa jos jollain samaa ollu joskus..tää oli ihan eka kerta kun tollasta tuli..
1592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei suinkaan sentään vielä loppu lähellä. Vatsasi on ärtynyt jostain ,siitä ripuli. Tilkka verta voi selittyä peräpukamilla tai pienellä haavaumalla peräaukossa. Seuraavan kerran ulostaessasi tarkista, tuliko vielä verta. Jos tuli, ala hoitaa aluksi Scheriproct - voiteella ja peräpuikoilla. Jos verta alkaa tulla paljon, käy lääkärissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vain kirjoitti:

Hei mistä johtuu kun äsken kävin vessas niin eka oli normaalia ulostetta ja sit meni maha ihan sekasin eli oli löysää.Sit ihan lopuksi tuli pieni määrä limasta löysää ulostetta..se oli kun räkää..ja siinä oli pikkasen verta mukana..kertokaa jos jollain samaa ollu joskus..tää oli ihan eka kerta kun tollasta tuli..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu