Huumetta mulle

Oot sinä. Mutta mä haluisin välillä nukkuakin enkä olla huumeissa. Väsyttää.
201296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

mäkin taidan mennä. Uuvuttaa tämä palsta.

Äänestä

Kannattaa nukkua välillä, eihän täältä pääse minnekään muuten.

Jos magneettipäivä oli eilen, niin joku tuoksupäivä sitten jonkun isännän ehdotelmasta, että pitäisi nuuskia kaikenlaisia hajuja. Toisten nurkkia ja alushousuja.

Äänestä

Onneksi olkoon, jos oot menossa katkolle.

Äänestä

Tämä sanonta: "kaikki aivan Pabloissaan", joku voisi käsittää väärin että "kaikki aivan kokaiinissa by Pablo Escobar & Associates", jos tarkoittaakin sitten väsymystä vain, silloin on väsyneitä kirjoitelmia jos on "aivan Pabloissa" = "todella väsynyt".
.

Äänestä

Toi joka idoloi pabloa on 46v transmies, se oli mun kämppis kun olin 17. Meni naimisiin, vaimosa petti sitä kerran ja se tuli raskaaks toiselle, toi veti huumeita kokoajan. Ite aloin käyttää amfetamiinia. Sit se raiskas mut kunneros ja alko seukkaan wanna bevmallinkaa joka kans petti ja tuli raskaaks toiselle, sit siitä tuli transu ku lähetin sille yhen shemale videon, nyt se on palannu keskisuomeen ja pannu sannaa, suvia, paulaa, monaa ja johannaa. Ja se kirjoittelee mulle randomissa et mistä sais jyväskylästä lisää pillua? Kun tunnen hkin poket ni se nauraa kuulemma bodareille kun on ite luuviulu joka heiluu kuulemma kahen ysimillisen kaa. Sen exän isä on ryöstänyt ruotsissa pankin ja toi tietää sen ja aikoo silti lukea lakia ja lähteä politiikkaan. Mulle se puhuu usein myös miten nussii kuolleita ja lapsia. On saatananpalvoja myöskin..kasvattaa pilveen. Ja teki laittoman ilmiannon pahoinpitelystä raiskauksesta vainoamisesta ja oon ottanut euroopan tuomioistuimeen yhteyttä. Sillon vissiin hivi

Äänestä
  • Aika mielenvikaisia valheita :D Ei minua haittaa, hyvä vain jos et tunne minua lainkaan :D

    Äänestä

  • Todella joo kiitos antamastasi alibista :D

    Äänestä

Sinä se huumetta olet minulle. Mikä hitto tässä on, kun jokapäiväisistä vakaista aikomuksista ja yrityksistä huolimatta en pääse irti. Tästä tule mitään. 😩

Äänestä
  • Ei se haittaa :) Varmastikaan. Toivottavasti ei ainakaan.

    Huumeissa ja näissä, on aina erikseen porukat jotka käärivät rahat ja ne jotka työntävät ne rahat kouraan.

    "Men with power keeping it under control" voihan niitä käyttää jos haluaa, kun ei karkaa lapanen pikkusormesta, sitten.

    Äänestä

Suoraan minun ajatuksistani.

Äänestä

Mulla helpotti! Huh! Heräsin muutamia viikkoja sitten siihen, etten selaa pakkomielteenomaisesti tätä palstaa ja odota häneltä viestiä. Nyt voin käväistä, mutta en odota mitään.
Voit toki puhua irl tilanteesta, mutta itsellä se irl jäi tänne elämään, vaikken henkilöä enää tavannutkaan.

Äänestä

Mulla samat fiilikset yhestä miehestä, ihan syvältä..😑

Äänestä

ihan pikku tirsat, ja sen jälkeen jatkaisit huumeviihdettä ;).

Äänestä

Tää väittää etusivulla että viimeisimmät kommentit on tullu kolmen jälkeen. Onko muilla sama ongelma?

Äänestä
  • Kyllä on.. näyttää sitten taas oikein kun selaa viestejä eteenpäin ja palaa takaisin ekalle sivulle. Välillä auttaa sivun päivityskin.
    Anteeksi huono selitys. Toivottavasti ymmärsit mitä tarkoitan

    Äänestä

  • Samaa ongelmaa ollut koko päivän.. välillä näyttää että viimeset viestit olisivat tulleet tunteja sitten.

    Äänestä

Täällä sama juttu joutuu taas valvoo ku eräät pyörii mielessä niin ettei nukkua voi

Äänestä
  • Nälkäpeli ;)
    Vai taivas ja maa...

    Äänestä

Mikä alibi? Oot siis kaiken sen päälle mitä tiedän tehnyt jotain pahempaakin? Meitä yhdisti yks ihminen joka on kuollut jota markkinoit sivuillais

Äänestä

Voi jumalauta, voi sitä olla välillä mömmöissä, eikä aina nukkua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joudunpiankatkolle kirjoitti:

Oot sinä. Mutta mä haluisin välillä nukkuakin enkä olla huumeissa. Väsyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu