Ignooraaminen on taito sekin :)

Kermalla mennään.
https://youtu.be/QEjgPh4SEmU
Joskus toivoisin että olisit fiksumpi.
3189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi Anne ignooraa Ristoa? Mikä on syy?

Äänestä
  • Taitaa olla niin että kaikki ignooraa Annea

    Äänestä

On uitu Kermassa ja istuttu keskipenkillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Creamofthefight kirjoitti:

Kermalla mennään.
https://youtu.be/QEjgPh4SEmU
Joskus toivoisin että olisit fiksumpi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu