Tykkääkö naiset jos

sylkäsee? Voiko se aiheuttaa lisäkiihotuksen?
11322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

EI.
Ja nämä jutut kuuluu muutenkin seksipalstalle.

Äänestä

Yääääk....

Äänestä

Tukasta vetäminen ainakin innostaa!

Äänestä
  • Helge tekee niin.

    Äänestä

mä ainakin räin aina sträppäriin

Äänestä
  • kuka sullekki viittii edes antaa. Täytyy olla jossain kamoissa, että kestää tommosta ala-arvoista kohtelua.

    Äänestä

Ei tykkää ei myöskään tukasta vetämisestä.

Äänestä

ei kiihotu sinusta ja pillu ihan kuivana, niin voit vaikka räkästä sen pilluun, niin liukuu kivasti :)

Äänestä
  • Tai sitten ensiksi voi kusta päälle. Sekin on hyvä vaihtoehto.

    Äänestä

En mä ainakaan tykkää

Äänestä

No mä ainaski löisin tuossa kohtaa. Että sopii kokeilla, jos ei haittaa saada nyrkkiä nokkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seksin.aikana kirjoitti:

sylkäsee? Voiko se aiheuttaa lisäkiihotuksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu