Älkäämme antako trollin viedä meitä. Kaikki Kanariansaaria koskevat jutut kuuluvat KANARIANSAARET palstalle. Siellä ne ovat yhdessä paikassa helposti löydettävissä.
Mikäli ylläpito aikoo poistaa tämän kirjoitukseni pyytäisin, että päätoimittaja, professori Aalto-Setälä perustelisi poiston syyn. Samalla haluaisin keskustella hänen kanssaan palstan häiriköinnin sallimisesta tai sen lopettamisesta. Sähköpostiosoitteeni löytyy Teiltä.
Älkää kirjoittako tänne Kanariansaarten juttuja!!!
NoudatetaanSääntöjä
1
769
Vastaukset
- Espanjafani
Joo ei kannata kirjoittaa,samat ääliöt pilaa palstan,Canarilla on parempiakin paikkoja kuin junttien juoppojen Ingles.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391188- 61103