Hei nyt täytyy viheltää ( kohdallani ) tämä "peli " poikki täällä Ennustukset palstalla. On aika siivota kaikki (esim. trollit ), jotka liittyy tekemiini vastauksiin/tulkintoihin. On tietyt tahot, jotka häiriköi kokoajan, eli en pysty enää seuraamaan, missä mennään. Asiottomia kommenteja nousee kokoajan ja viattomat kysyjät joutuu kärsimään ja kokemaan mielipahaa, heille niin ajankohtaisten kysymysten edessä. Eli antaa ajan kulua ja annetaan toisillekin näkijöille mahdollisuus. Areena on minun puolesta vapaa ja poistun toistaiseksi " takaa vasemmalle ".
Hyvää jatkoa teille kaikille ja aurinkoisia päiviä tulevaan!
T. Taika
HUOM! Ei enää lisäkysymyksiä Taikalle!
11
413
Vastaukset 11
- Olisinkiitollinen
Vastaatko meille jotka kysyttiin ennen tätä ilmoitustasi?
- Olisinkiitollinen
Kiitos<3 kysymykseni on :
Taikalle- asia joka painaa mieltäni
Mistämoinenkäytös =nimimerkkini
19.2.2018 14:17
Olisinkiitollinen
Koetan vastata, jos mulle annetaan se mahdollisuus, mutta ...olen niin pahoillani tästä kaikesta ;( Huomiseen!
T. Taika- oitekysyjät
Lohdutukseksi voin kertoa, että ei Taika ainakaan minulle nähnyt oikein, koska näki sellaista mikä ei ole edes teoriassa mahdollista minun tapauksessa. Sanotaan että kaikki eivät näe kaikille, mutta kas kummaa kun nämä kaikki palstan ennustajat ovat sellaisia, jotka eivät pysty juuri minulle näkemään.
oitekysyjät
Kiitos palautteesta, kun vaan tietäisin, mikä kysymys ja nimimerkki meni metsään..? Ja olet todellakin oikeassa, että ei kaikille voi nähdä ja olisihan se lähes sula mahdottomuus, jos aina onnistuu tulkintoja tehdessä. Tulkintaan kun vaikuttaa niin moni tekijä, esim kysymys, miten se asetellaan, sen hetkiset energiat, kysyjän oma suojaus, aika jne...
Mutta sulle, kaikkea hyvää tulevaan ja toivotaan, että kohdallesi tulee vielä se Näkijä, joka pääsee asian ytimeen ja osaa kertoa sinulle juuri ne asiat, jotka edeauttaa sinua määrittämään elämääsi eteenpäin <3
T. Taika- oitekysyjät
Kerroin sen kyllä siinä kyseisessä ketjussa, mikä meni pieleen ja miten. Tai osan siitä, en jaksanut siinä kaikkea luetella.
- Ragnimalmen
Kiitos kun vastailet täällä ja kaikkea hyvää sinulle Taika.
- tulkattu
Taikahan odotti palautetta mikä olisi kohtelias ele hänelle takaisin. Ikävää kun täällä ei ylläpito puutu mitenkään trolleihin ,joten nautihan nyt vapaasta ja palaa kun tuntuu siltä taasen....mukavaa kevät-talvea! Taika on vastannut tasapuolisesti kaikille mutta jos jollekulle ei näytetä niin tyhjästä on paha nyhjästä. S ekä aina asiallisesti ilmottanut koska lopettaa tulkinnat ja taas kohteliaasti tulkinnut. Täällä harva enää ilmaisena katselee ja jos katsookin niin lyhyesti ja ei ilmoita koska katoaa. Taikalle kiitokset sitkeästä tyylistä ja palaa taas joskus!
- Mazdamies
Taika-parka, ei nähnyt edes sitä ettei Mazdamies olekana mies vaan nainen. Testaattekos te ennustajat koskaan omia taitojanne? Ettei varmaankaan.
- Susanna345
Kiitos Taika!
- Haluaisinvoittaalotossa
Ei hän vastannut mitään näkemäänsä asiaan. Asiat kun eivät pitäneet paikkaansa. Kysyin monta kertaa mutta ei tullut vastausta enää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1091310
- 45901
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50726Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r129674- 70666
- 67616
- 53597
- 55555
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.93473Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20470- 34457
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115453Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32448- 51445
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142443- 5438
- 49437
Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e83434- 52403
- 42400
