Hahnemuhle photo rag

Mistä kannattaa ostaa edullisimmin hahnemuhlen photo rag paperia?
Amazon.de eikä .uk näytä toimittavan suomeen..
3231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja onko jollain mielipidettä canon pixma pro10 ja epsonin vastaavasta pigmenttimusteita siis käyttävästä kamppeesta.
Ja. Paljonkohan on yhden a4 tulosteen kustannukset jos aatellaan paperi muste.

Äänestä
  • Kun muutama vuosi sitten vaihdoin tulostinta, oli Pixma pro10:n ja jonkun Epsonin muste kaikkein kestävintä. Olikohan takuu 50 v. Tietoa mausteiden kestävyydestä oli kohtuullisen vaikea saada.

    Olen ollut tyytyväinen tulostimeen. Seinällä olevat tulosteet ovat kestäneet hyvin. Käytän tulostinta A3 ja A4 tulosteisiin. Pienemmät otan yleensä liikkeestä. Tulostin ei vaadi edes kuukausittaista tulostusta, kuten edellinen Canon teki.

    Äänestä

Sitä löytyy ainakin Digitarvikkeelta Canonin paketissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rinttaaja kirjoitti:

Mistä kannattaa ostaa edullisimmin hahnemuhlen photo rag paperia?
Amazon.de eikä .uk näytä toimittavan suomeen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu