Raajarikko

Ongelmani on kova vihlonta kävellessä joka
tuntuu pakarasta pohkeeseen pahenee aina
iltaa kohden ja mitä enenmän liikun sen pahempi.
1214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Menehän käymään lääkärillä,mahdollisesti vielä sellaisella joka tuntee hermoratoja?

Saattaa olla puristuksessa iskias hermo.

Mutta jos pelleilläksesi kysyit Soo-soo Maija suuttuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nuori mies27 kirjoitti:

Ongelmani on kova vihlonta kävellessä joka
tuntuu pakarasta pohkeeseen pahenee aina
iltaa kohden ja mitä enenmän liikun sen pahempi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu