Jiii kullalle hyviä unia

oot ollu mun pienessä mielessä. Perjantaina oikeen ajattelin sua, niin yhtäkkiä mua alko sattuu päähän. Sellanen outo nopea kipu. Se oli varmaan yläkerran sedän näpäytys mulle, että Jii pois mielestä.😒
9565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Joku tais tulla pahasti mielee perjantaina taas :-o harmi että alko sattumaan päähän :/

Äänestä
  • Vähän ihmettelen että miksi näin aikaisin lauantai iltana.. mutta hyvää yötä sinnekkin. Mä jatkan tässä valvomista aamuun saakka ku menin nukkumaa liian pitkää taas tänää. Toivottavasti ei tule kovin tylsä yö :D

    Äänestä

Vieläkö sä täällä pilkkanas pidät? Koita jo lopettaa.

Äänestä
  • Kenelle tämä? Täällä kaipaa moni J:llä alkavia, on Juhaa ja Jannea ja Jaria, joten mistä tiedät että olisi juuri sulle, ja miksi olisi pilkkaa?

    Äänestä

  • Enaloittaja kirjoitti:

    Kenelle tämä? Täällä kaipaa moni J:llä alkavia, on Juhaa ja Jannea ja Jaria, joten mistä tiedät että olisi juuri sulle, ja miksi olisi pilkkaa?

    Selkeä pilkkaviesti on vain palstatrollilta, joka leikkii vaan täällä ihmisten todellisilla tunteilla. Ei kannata kaipailla ihmistä nimellä eikä kirjaimella täällä.

    Äänestä

  • Hauskatpäivänjatkot kirjoitti:

    Selkeä pilkkaviesti on vain palstatrollilta, joka leikkii vaan täällä ihmisten todellisilla tunteilla. Ei kannata kaipailla ihmistä nimellä eikä kirjaimella täällä.

    Olen kyllä ihan samaa mieltä tuosta.

    Äänestä

Oli Pilkkaa.

Äänestä

Turhaapa näitä on tänne kirjoittaa.

Äänestä
  • Kiitos vaan hyvänyön toivotuksista, tulikin hyvin nukuttua yö. Hyvää huomenta sulle! Toivottavasti pääkipu ei enää vaivaa! Aamukahvi tuli nautittua naisten hiihtoja katsellen ja mitalihan sieltä tuli, joten ei pahasti lähtenyt aamuni käyntiin. Taas kirkas päivä tulossa, joten ulos ja aurinkoon ainakin hetkeksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yritänunohtaa kirjoitti:

oot ollu mun pienessä mielessä. Perjantaina oikeen ajattelin sua, niin yhtäkkiä mua alko sattuu päähän. Sellanen outo nopea kipu. Se oli varmaan yläkerran sedän näpäytys mulle, että Jii pois mielestä.😒

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu