Eikö vaaleanpunainen?

Voisi vielä kerran juosta vastaan ja mielellään pysähtyä niin tulisi tämä ikävä asia selvitettyä.
1130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo vappuna minä tykkäisin jos joku tyttö "tökkäisi", eli "pistäisi" kuten nuppineulalla" olkapäähän vaaleanpunaisella peruukilla kaupungilla :D

Tyttö tunnistaisi että noh: mitä kuuluu, vastaisin että: kunhan tässä hoitelemassa asioita, mutta, kiitos pistoksesta, voimmeko mennä vaikka tuohon torikahvilaan juttelemaan kahveille, voin tarjota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tttjpjppjp kirjoitti:

Voisi vielä kerran juosta vastaan ja mielellään pysähtyä niin tulisi tämä ikävä asia selvitettyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu