Olen 15-vuotias poika. Olen hirveän kiinnostunut pihatöistä.
Palkkaa toivon 25€ tunti
Vaikutan paikassa mitä en halua kertoa, voisin hoitaa pihasiivoukset (ooko se yhdtntäsana) etätyönä, Mulla on peli jossa Ostin kristalleilla puskutraktorin, sinun tarvii vain avata sama peli hoidan pihasi. Kokemusta löytyy mm pikemonnien toiminnasta.
Voin hoitaa puhelimella vanhuksia ja lapsia, kokemusta löytyy mm puhelimella kusettamisesta. Pitää kö vanhuksia kusettaa jos pistää Anna työ mulle.
Olen myös ahkera joskus vienyt roskat ulos mutta vanhemmat makso siitä vain 40€ nyyf
Tarjoa!! Voitko maksaa palkan etukäteen???
Etätyön talkkari
Reppanan
1
572
Vastaukset
Suosittelen ottamaan yhteyttä paikalliseen OMAKOTIyhdistykseesi. Heiltä voisi heltyä työkeikkoja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475475Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612356Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181880Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1451771- 171595
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol331543Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5138881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171117Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771088Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2231021