Jäälatu OinaalaHaavisto

OinaalaHaaviston jäälatu ei tänä talvena valmistu. Syynä latukartassa on heikko jäätilanne. Omituista että Kankarisvesi ei jäädy näillä pakkasilla!
1168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Liekö syynä Rasuan pitäjä ? Taas on puomit asetettu ladun esteeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hiihtämään kirjoitti:

OinaalaHaaviston jäälatu ei tänä talvena valmistu. Syynä latukartassa on heikko jäätilanne. Omituista että Kankarisvesi ei jäädy näillä pakkasilla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu