Hei, olen ollut monta vuotta sinkkuna, nyt tapasin vanhan tutun nuoruudestani,olemme tapailleet tovin ja en ole ikinä saanut näin vahvoja tunteita ketään kohtaan,mitä koen nyt, miten näet tämän minun ja vanhan tutun suhtern etenevän? Kiitos jos vaatasit!
Voisiko joku katsoa minulle?
Mävaaaan
1
232
Vastaukset
- Heps-kuk-kuu-näkijä
Hei. No Moi!
olen ollut monta vuotta sinkkuna. En ihmettele ollenkaan.
Nyt tapasin vanhan tutun nuoruudestani. Ai nyt just vai? Ei se ainakaan näy missään.
Olemme tapailleet tovin. Kuinka pitkä on tovisi?
Ja en ole ikinä saanut näin vahvoja tunteita ketään kohtaan. Et vai, syytön minä siihen olen.
Mitä koen nyt? Mistä minä sen tietäisin jos et kerro.
Miten näet tämän minun ja vanhan tutun suhtern etenevän? En mitenkään kun sellaista ei voi nähdä.
Kiitos jos vaatasit! Ole hyvä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121421
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764