Minkälainen tubettaja teijän mielestä?
Uino Aino?
7
16130
Vastaukset
- Pernilla12
Ihan mukavanoloinen nuori nainen! :)
- RistoRetardi_
Aivan seko häiriköitsi jatkuvasti periscopessa sitä taksikuljettajaa joka oli aivan mahtava presenter ohjelmassa kaikki perustui joonaksen hyviin juttuihin.
- sonjahko
Näkemättä paskaa
- Hhj
Liian kim k kopio koittaa olla. Jopa uino alkanu käyttään pyöräilyshorteja
- Nounou
En tykkää. On jotenkin leuhkan oloinen mun mielestä ja voisin kuvitella hänen olevan kovin vaativa. Siis haluaa elämänsä olevan luksusta ym... toki en tiedä kun en henkilöö tunne. Mut jotenkin mua masentaa et hänellä on noin paljon seuraajia, minkälaisen kuvan hän antaa nykyteineille? Huulet pumpattu. Elämä on niin ihanaa! Häät ja kaikki. Matkoja malediiveille ym. Tiedän, olen katkera ja suomalaiseen tapaan hiukan kateellinen.
- Nimimerkki777
No vois vaikka joskus oikolukee tekstinsä mitä kirjoittaa, ärsyttäviä kirjoitusvirheitä on joka blogitekstissä. Mulla tulee kans mieleen että leuhkii, olen myös kiinnittänyt huomiota ettei koskaan kiitä tavaroista/asioista joita on saanut tai on kaupallinen yhteistyö.
- Anonyymi
Olevinaan enemmän mitä oikeesti on. Jotenkin halvan oloinen. Yrittää matkia rikkaampia bloggareita. Hohoijaa, ne huulitäytteet :/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin27110054IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3257223Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?851913Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1161620Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61491- 1091181
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751169Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin48959Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26818MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312762