Oispa kossua

Nyt on niin kylmä että lämmikettä ikävä.
2138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on parasta. Vetää kossuu naamariin ja panee omaa muijaa. Selvänä tuntua pas*alta mut kossuu kanssa voi kuvitella että se on se toinen. Ilman kossuu totuus raatelee.

Äänestä

Nyt menet vaan hakee kossuu ja panee muijaasi. Toivottavasti saat kakkosta kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokonemuuttipois kirjoitti:

Nyt on niin kylmä että lämmikettä ikävä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu