Nainen mitä mieltä olet Tupacista?

Teki aikoinaa aika suorasanaisia räppejä.
3161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tupakki onaikas epäterveellistä ja alkaa nykyään olla aikalailla pois muodista..

Äänestä

No se vissii pääsi aloittamaan uran, että olis sitten tarvittaessa ohjaamassa/johtamassa tummaihoisia siihen suuntaan mihin ylemmät tahot tahtoisi. Sit kun Tupacilla ei ollut halua tehdä mitä käsketään, koska piti sitä moraalisesti vääränä, nii sitä "ei tarvittu enää".
Sillä oli kuitenkin sen verran mainetta että sitä ei haluttu pitää elossa jos se ei tee yhteistyötä.
En oo kuunnellu Tupaccia. Tässä on siis ainoa mielipide mitä oon siitä kuullut. Mikä on oikea tarina, who knows.

Äänestä

Räppi on paskaa, poltti sitten tupakkia, tai ei!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AlleyezonT.dee kirjoitti:

Teki aikoinaa aika suorasanaisia räppejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu