Hyviä lumiharja tarjouksia?

http://www.motonet.fi/fi/kategoria/2031/904919/Lumiharjat Löysin nyt vain nämä motonetin lumiharjat. Onko tietoa onko jossain halvemmalla lumiharjaa skodan käynnistämiseen sillä pakkaset jatkunevat vielä pitkään? Ihmettelen ettei myyjä antanut minulle auton mukaam käynnistyksessä tarvittavaa harjaa vaikka lehdessä selkeästi sanottiin että juuri omistamani itäauto on ainoa automerkki jonka voi näin käynnistää kun länsiautoissa mekanismit on eri.
6126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

eikös skodan ovissa ole kolo sateenvarjoille? olisikohan niihin tarkoitettukin lumiharja pakkaskäynnistyksiä varten... tuli vaan mieleen.

Äänestä
  • Omistajat katoo EA888 ostoa ja takoo varjolla isseään päähän

    Äänestä

puuilossa tais olla puuvartinen lumiharja 1€/kpl. ei sitä kungsin 8€ maksavaa lumiharjaa kannata siihen ostaa...? eikö tuo sopivan paksuinen kuivattu näre ajaisi ihan saman asian starttimoottorin koputteluun???

Äänestä

Meille myyjä suositteli suoraan sateenvarjojoteloon lumiharjojen asentamista. Erittäin helposti kyllä kävi ja naputtelemma taas tuossa 7 tunnin kuluttua auton käyntiin ja eiku kohti työpaikkaa. Meillä uusien skodien kuskeilla on töitä. Kaikki skoda kuskit ei ole mitään sossupummeja tai venäläisiä. Venäjämielinen toki olen minäkin ja pidän puutinia hienonan miehenä.

Äänestä

Paikallisessa K-Raudassa kävi kuhina kun katuharjan varret olivat euron kappale,
Useita skoodakääkkiä oli asialla ja ja jos oikein kuulin niin uudesta simply cleaver-varusteesta puhuttiin, korvaa jopa lohkolämmittimen. Yhdestä varresta tulee kuulema kaksi starttikapulaa skoodaan, onpahan toinen varalle jos kovassa käytössä kuluu.

Äänestä

kylläpä on skodissa paljon starttiongelmia ja ruostetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Idänihmeeet kirjoitti:

http://www.motonet.fi/fi/kategoria/2031/904919/Lumiharjat Löysin nyt vain nämä motonetin lumiharjat. Onko tietoa onko jossain halvemmalla lumiharjaa skodan käynnistämiseen sillä pakkaset jatkunevat vielä pitkään? Ihmettelen ettei myyjä antanut minulle auton mukaam käynnistyksessä tarvittavaa harjaa vaikka lehdessä selkeästi sanottiin että juuri omistamani itäauto on ainoa automerkki jonka voi näin käynnistää kun länsiautoissa mekanismit on eri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu