Mitä yhteistä on Tuksulla ja Tapolalla?

Hehän ovat kuin kaksi marjaa. Samannäköisiä ja kokoisia, kuppi ja rööki maistuu, miehet karttelevat molempia kuin ruttoa.
8299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tunksi ei polta, niiiiii!!!! 1
Tunksi elää terveellisesti. Myäs....

Äänestä

Molemmat diggaa Gambinaa.

Äänestä

Vain toisella on vakava syöpäsairaus, voimia Merville.

Äänestä

Vain toinen heistä on menestynyt levy laulaja.

Äänestä

Toivon Merville paranemista,! Enkä ikinä rinnastaisi häntä Tuksuun. Mervillä on lapsenlapsiakin, jotka takuulla rakastavat häntä, mummoaan. Mitä helkkaria tuossa ja tässä iässä enää tekee miehillä? Hyvä vaan, että saa olla rauhassa sönköiltä.

Äänestä
  • Teidän näköiset saavat olla rauhassa miehiltä.

    Äänestä

Vai on Mervillä syöpä. Voimia sen voittamiseen. On ne saman näköisiä. Mitä sitten? Muuta samaa ei sit olekaan. Toisella rahaa, toisella ei. Toinen raitis, toinen ei. Toisella jälkikasvua, toisella ei. Toisella oma koti ja toisella ei

Äänestä
  • Keuhkosyöpä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuin.kaksoset kirjoitti:

Hehän ovat kuin kaksi marjaa. Samannäköisiä ja kokoisia, kuppi ja rööki maistuu, miehet karttelevat molempia kuin ruttoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu