Tämä pitkän kakun saanut valelääkäri Laihohan voisi suorittaa osan tuomiostaan hoitamalla noita mitä kummallisempia tauteja kantavia pakolaisia. Laihon lentokykyiseksi toteama mamu sitten vaan suoraan palautuskoneeseen. Samalla voisi Laihon korvattavaksi määrättyä summaa tarkastella alaspäin aina jokaisen sadan palautuneen jälkeen.
Vanki hyötykäyttöön
Kyllämiesosaa
15257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Aloittajalle tuskin hyötykäyttöä löytyy kun tälle tasolle on päästy.
Ekana Laiho voisi vaihtaa sinulle uuden pään, saisit vaikka joltain mamulta paremman tilalle
No nämä on katsos näitä tuulitunneli tapauksia jostain sitä huomiota on haettava.
Kuokkalan kakkosaalto hermostui kun paluu savimajaan uhkaa. Sanooko kameli "Möööö"?
Kameli sanoo "Allahaaah".
Väsää varmaankin väitöskirjaa lääketieteestä , nyt kun ei gollegat ole ympärillä .
mika se AOI , mina ei tietaa
Ei mikään painu sinne minne ei valo paista
Valelääkäri jäi kiinni siten,että ensiksikin sillä oli aikaa kuunnella potilaita ,sen käsialasta sai jopa selvää ja mikä pahinta,lääkkeet joita se potilaille oli määrännyt tepsi vaivoihin.
Siis selvä valelääkäri.
Hevosmiesten tietotoimiston mukaan Laiho palkataan vakuutusyhtiöiden lääkäriksi. Saavat normaalia halvemmalla kun ei ole laillistettu lääkäri mutta päätökset korvaushakemuksiin ovat samanlaiset kuin oikeilla lääkäreilläkin.
Kyllä kukkahatut tietää
Näin varmaan joku "sarjakuristaja" nauroi oikeuden käynnissä aivan vain huvikseensa.
Todella tuollaiset rikolliset kuten tuokin ihme-pedofiili, mitä vielä... pitäisi saada telkien taakse joppu elämäkseen, kuten tuo tanskalaisten sukellusvene-keksijäkin.... pitäisi ottaa käyttöön Suomessakin "välitön teloitus", oikeus, kuten jossain Arizonan osavaltiossa:
Voi ampua jonkun sarjakuristajan tai tanskalaisen sukellus-pedofiilin, aivan vain näkemällä, päähän vain kuulat kerralla, jotta loppuu, luuserin elämä, sillä kertaa.
Löytyy sitä tilaa sinullekin saunan taakse
Saunan takana on nainen joka ihanasti rakastaa
Jota minä en voi vastustaa.
Saunan takana on nainen
Hyvin meni meno mainen
saunan takana on rakkaus........
Sulle on saunan takana pölkky johon sujuvasti kassisi valahtaa ja sitten kirves heilahtaa. Ja suloisesti pussisi maahan hujahtaa..