Poikaporukalla käytiin vanhassa kaupungissa Obsession strippibaarissa. Kahdelta oli höylätty luottokorti tyhjäksi. Käyttäkää kyseisessä baarissa vain käteistä.
Gdanskin Obsession tyttöbaari tyhjensi luottokorti
7
1265
Vastaukset
- käteinen.paras
Niin ja asettakaa ainakin tiliin päiväkohtainen enimmäisnostoraja. Silloin tappio jää aina sen rajan alle.
- Polakit.skeidaa
Puolalaiset ovat aina olleet huijareita.
- käynyt3kertaagdansk
obsession ratsataan 3kk välein. maan (kaupungin) tapa, näyttää että jotain tehtäis....ei tehdä.
Sisälle menevät (kortilliset)..huumataan , ryöstetään ja potkitaan takaovesta pihalle !
Älkää koskaan lähtekö näiden "sateenvarjo-tyttösten" mukaan....kusetus varma !- LivingOnTheEdge
Katos vaan. Ehdin jo aloittaa oman keskustelun aiheesta, ennen kuin huomasin tämän.
Mulle kävi samoin ja samassa mestassa.
Huumattiin ilmaisilla drinkeillä. Koskaan ei ole ollut samanlaista Black Outia! Jotain hämminkiä mukamas varmaan korteissa ja pyysivät varmaan usemman kerran näppäilemään PIN-koodin. Vetivät siis debitille ja greditille erikseen ilman omaatuntoa.
Hässäkkä. Painostusta ja uhkailua jonkun gorillojen toimesta. Havahduin toiselta puolelta kaupunkia.
Korttireklamaatio luottokortti-yhtiölle. Yökerho lähetti vastineessaan "turvakameran" kuvat korttimaksu-tilanteesta. Kuinka ollakaan, kaikki lortot katsoivat juuri silloin pois päin kameroista. Sain pelkästään takaisin ne rahat, mitkä olivat menneet yli kortin luottorajan... - Blackoutx2
LivingOnTheEdge: Näitkö kuvat? Teitkö mitä asian selvittämiseksi esim. rikosilmoitusta Gdanskissa ja/tai Suomessa, kävitkö huumausainetestissä? Meille kävi juuri tällä viikolla samoin.
Missä lukee, että on aivan pakko mennä sellaiseen kauppaan?
- ZJJjayksi
Ei missään. Sinut ihan itse ohjataan kädestä pitäen sinne. Et huomaakaan että sinut on johdateltu ovelle ja sisään. Siis, sinne ei pääse, sinne viedään Dluga-aukion tyttösten toimesta. Sen jälkeen se on menoa...siis rahoille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?6078021Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3413073Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi4002153- 1281327
- 311293
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl51219Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1081128- 911073
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h651055- 46923