No slenden tarina on outo. Epätavalliset raajat, valkone juttu pääs, eli ei oo totta. Masky ei edes oo pelottava, eikä myöskään oo. Lauhing jack on ja muistuttaa jeffii, mut totta. Jeff The Killer on totta.
Onko kauhublogi luotettava? Eipä taida ihan olla!!
8
1306
Vastaukset
- HänTekeeNuoristaRuoskan
Sinun sielustasi käydään ankaraa taistelua Jumalan tahdon ja saatanan välillä.
Haluat varmaan astua valon tilelle, Jeesus kutsuu sinua juuri tänään seuraajakseen ja saat uudestisyntyä ja sinusta tulee uusi luomus, entinen katoaa pimeyksineen ja hämäryyksineen, syntisikin tulevat valoon ja kun ne tunnustat niin saat anteeksi.
Jeesus Kristus on Herra ja Vapahtaja, mikä hyvä ja hieno asia tässä pimenevässä ajassamme.
Ikuisuus mieluummin taivaan ilossa kuin helvetin vaivoissa.
https://www.youtube.com/watch?v=lIIeGYk73cA- Anonyymi
Ihan harrypotter-tasoista höpötystä.
- MirandaUusi
Pysyn jeffin tiellä, sori ny vaa.
- MirandaUusi
Mä annan mun lapselle nimeks Jeff, vaik on vähän aikaista sanoo sillä olen 13wee. Mutta aijon antaa siis Jeff.
- Anonyymi
No eihän ne tarinat oo kaikki tietenkään totta... Kauhublogi on paras
- Anonyymi
Mikään niistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikään niistä.
Ai ees Bloody Mary?🙄
- Anonyymi
Jeff is so cute. MirandaUusi hyvä idea antaa lapselle nimeksi Jeff
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1722014
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821460Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821394Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta111147Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391057Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210983- 40856
- 94834
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49765