Pakko päästä Pattayalle . Ei vaan ole kelarahoista tarpeeksi säästössä ja äitinkin kansaneläke on jo juotu.
Mitä pitää tehdä että saisin Suomesta naista kun en pääse Pattayalle moneen vuoteen.
En saa naista Suomessa.
10
234
Vastaukset
- Helpporatkaisu
Tee kuten lerppa, kuvittele kaikki, niin olosi paranee. Pian olet lähes puoli Thaimaata omistava lento kapteeni liikemies, jolla on hammaslläkärivaimo, joka ei ole huora, vaikka ilkeämieliset tietävät asian todellisen laidan. Talot ja huvilat sijoittuvat ympäri Thaimaata, vaikka tosiasiassa asuu vain Suomessa, kuten sinäkin joudut aina tekemään.
- hehehehee
Osta seuraavasta sossun rahasta uusi karvahattu, sen jälkeen olisi helpottuu.
Mä en kertakaikkiaan voi uskoa, ettei suomesta saa naista jos rimaa laskee.
- taidatollaitsekin
Kun katsot millaisia törkyläjiä Pattayan pojat ovat niin uskot heti että Suomessa ei heru.
Monellako on suomi nainen ja taso ?
- Lerpanensitreffit
hehehehee meinasi kerran saada suominaista, mutta nainen otti loparit, nuuhkaistuaan Hiekkaharjussa hänen rotanhajuistaan hengitystään ja hamburgeria. Lerppa oli kuullut, että Hua Hinissä on rottaburgerpaikkoja ja kotoaan oli heti isoimman rotan saanut pyydettyä, josta valmisti rottaburgerin suominaiselle, treffien kunniaksi, ensin siitä puolet haukattuaan, laittoi lopun naapurin koiranruoka-astiaan, josta morsian kokelaalle tarjoili, roskiksesta löytämänsä ketchuppipullon lopun kera.
Näin siinä lerpan ainoilla treffeillä kävi. - Lillihänmää
Lerpanensitreffit kirjoitti:
hehehehee meinasi kerran saada suominaista, mutta nainen otti loparit, nuuhkaistuaan Hiekkaharjussa hänen rotanhajuistaan hengitystään ja hamburgeria. Lerppa oli kuullut, että Hua Hinissä on rottaburgerpaikkoja ja kotoaan oli heti isoimman rotan saanut pyydettyä, josta valmisti rottaburgerin suominaiselle, treffien kunniaksi, ensin siitä puolet haukattuaan, laittoi lopun naapurin koiranruoka-astiaan, josta morsian kokelaalle tarjoili, roskiksesta löytämänsä ketchuppipullon lopun kera.
Näin siinä lerpan ainoilla treffeillä kävi.Voiko uskoo, että lerppakin on joskus päässyt reffeille, siinä on Aviomiessonnea tarvihtu ja paljoon.
Auttoiko hoitotäti assiaa? Oisipa minnuu pyytännnä, varmana oisin suostunu, piän pienistä tosi lihavista miehistä, joilta ei sängyssä tarvi oottaa mittään toimintaa. - 35NumBall
Lällällällälieru kuspää... se äiteen kansaneläke jonka pihistin jouluna ei ollukkaa kertakorvaus... se tulee JOKA KUUKAUSI!!! AAAHAHHhahahhahhaahhahHHaAAA JOKA KUUKAUSI! ..jätän resu siitä satasen ryyppäämättä joka kuukausi niin pääsen Pattayalle kymmenen kuukauden päästä ja mulle jää 300 käyttörahaa hotelleihin ja ruokiinkin lentolipun jälkeen..
Kuuklasin jo että pääseekö rahtina halvemmalla... Jorma-Orvokin golfbägiin en mahdu.. kokeilin jo.. se olis kesällä menossa Pattayalle parhaassa turistiluokassa Savonlinnan, Helsingin, Tukholman, Amsterdamin, Moskovan, Delhin ja Hong Kongin kautta Pangkokkiin suht suoralla lennolla. Jorma on rahamiehiä eikä mikään resu..
- killiriikki
Ruma äitinpoika peräkammarista unelmoi naisesta ja juo kiljua. On ne Pattayan pojat kyllä totaalisia luusereita.
- summeriLasse
Miksei Pattayan häviäjä voi mennä töihin? Ei työkykyinen vai?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t745028- 332801
- 402554
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin261963Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401872Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291739- 951732
- 1661593
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241358Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät941210