Huiman naiset

Lauralta tullut vastaus Äks:ään. Vähintäänkin mielenkiintoista! Joku/jotkut valehtelee?
7365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyläpellehän se Huiman alas lopulta ajoi.

Äänestä
  • näin kävi. mutta näkyyhän tuosta et emäseura ollu juonessa mukana ja hyväksynyt kaiken

    Äänestä

  • Riittääkö kyläkahjon rahkeet kaataa myös kaupungin elinvoimayksikkö? Toivottavasti, sillä turhasta niille kaikille maksetaan.

    Äänestä

  • Oliko paikka auki?

    Äänestä

Olipas sattunut kuitenkin oikea pallo käsiin?

Äänestä

Vai vastasi narsisti.

Äänestä

Kyllä se alasajo alkoi jo vuosia sitten erään pätemisentarpeessa olevat demarivaltuutetun toimesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TottavaiTarua1 kirjoitti:

Lauralta tullut vastaus Äks:ään. Vähintäänkin mielenkiintoista! Joku/jotkut valehtelee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu