lyhyt kiitosruno,please

sain uuden ystävän(naispuolisen).
Haluaisin lähettää hänelle tekstarilla pienen kiitoksen ystävyydestä.
vinkkejä lyhyestä ja mukavasta tekstaripätkästä:-)
32387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kiitän tästä päivästä
susta uudesta ystävästä
hyvää ystävänpäivää

Äänestä

Kiitos että olet olemassa.
Teet päivästäni valoisamman.
Tahdon että tiedät sen.
Vuoksesi hymyilen.

Äänestä
  • Sydämiä kukkia
    lämpimiä haleja
    annan sulle kaikkea
    mitä ehdit toivoa
    Hyvää ystävänpäivää :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aikuinen nainen kirjoitti:

sain uuden ystävän(naispuolisen).
Haluaisin lähettää hänelle tekstarilla pienen kiitoksen ystävyydestä.
vinkkejä lyhyestä ja mukavasta tekstaripätkästä:-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu