BMW 316 automaatti

Onko kenelläkään BMW 316 ja automaatilla varustettua autoa? Miten luotettava on Bemarin automaattilaatikko? Ei ainakaan tarvitsisi huolehtia kytkimen vaihdosta. Se on nimittäin iso juttu se kytkimen vaihto.
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kestää kuin dusarel pupu, jumppaamista. Ja jos moottori ei hotki voiteluaineita liikaa?

Äänestä

Takavetoiseen kytkimenvaihto on pikkujuttu etuvetoisissa joutuu sit purkuhommiin

Äänestä
  • Tehty bemarissa juuri siksi helpoksi, koska rikkoontuu satavarmasti...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BMW60 kirjoitti:

Onko kenelläkään BMW 316 ja automaatilla varustettua autoa? Miten luotettava on Bemarin automaattilaatikko? Ei ainakaan tarvitsisi huolehtia kytkimen vaihdosta. Se on nimittäin iso juttu se kytkimen vaihto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu