Kaipaan kypsää intohimosta miestä. 30v.neito. löytyykö mielellään itä-Suomi?
kaipaan kypsää miestä
12
518
Vastaukset
Tässä olisi sinulle sellainen Kuopiosta. Suomi24.fi posti toimii
Teitä sinunlaisia naisia on hankala löytää? Nytkin länsi-suomessa on haku päällä.... Mutta ei osi ei.
- Pinjalle
Onko Kaakkois-Suomi liian etelässä?
- kypsäämiestä
Ei ole
- Pinjalle
Mistä sinut löytää?
- Pinjalle
Poistettiinko Pinjan vai löylykauhan viesti?
Kyllä sinunlaista naista olenkin etsinyt nimim at suomi jne
Niinhän se on ettää täällä vaan fantasioidaan, mutta ei kuitenkaan uskalleta toteuttaa sitä mitä mielitekisi:)
Olen yli 50v normaalikokoinen mies ...Kuopion seudulta
Ota 30v nainen yhteyttä jos sulle tekee mieli kokeilla kokeneempaa miestä sekin merkeissä:)
nimim at suomi jne jne- Kivapate
Kiinnostaisko nuorekas hoikka 60v as-autoileva mies
- Hhhjuui
Kiinnostaa yhtä paljon kuin kilo paskaa
Joensuun suunnalta löytyy laita pinja meiliä [email protected]
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1367277Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam1115062Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk753838KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa53346Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,273134Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on122886Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni612694Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,632342Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu912161Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t352030