80 kg, rikki, jos en saa syömistäni kuriin, mutta mitä sitten?
Miten joku voi olla niin uuno, että kuluttaa aikansa pohtimalla miksi joku on lihava. Ala vaikka SPR.n lipas kerääjäksi jos sulla on noin paljon tekemisen puutetta.
Miten joku voi olla niin uuno, että kuluttaa aikansa pohtimalla miksi joku on lihava. Ala vaikka SPR.n lipas kerääjäksi jos sulla on noin paljon tekemisen puutetta.
Vastaukset 5
Vanhimmat
oli tarkoitettu vastaukseksi. nimimerkille "Kerroppa syy." Aloittamaan keskusteluun.
Liikakilot ovat sullakin tehneet tehtävänsä, koska olet noin turhautunut ja vittuuntunut ja tursuilet vaatteistasi ulos :)
Itsekuria sinullekin soisi;)
Ei tässä sen enempää ole tekemisen puutetta kuin muillakaan, saahan täällä kysyä, mitä haluaa ja ei ole pakko vastata :)
paikkaansa, kun on löysät ja mukavat vaatteet.
Ja turhautunut olen aivan muista syistä.
Niinpä, eipä paljoa tekemistä; kotitöitä ei lasketa? Sitä paisti mulla on siihen 80kg:n matkaa 6-5 kg mutta äkkiäkös sen umpeen kuroo.
Saahan netissä kysyä mitä haluaa ja vastaha mitä halua.
Tämä palsta on tarkoitettu LIHAVUUSkeskusteluun. Jos et voi sitä sulattaa, mene ihmeessä jollekin muulle forumille purkaamaan turhautumistasi.
lihava. Ja kyllä ne laihat jotka vois painua omille fitnes palstoilleen.