Kerranki valitit siitä vaimostasi

että vituttaa kokkaa sen pennuille ruokaa, kun et rakasta edes koko akkaa. Ja haluisit vaan panna sen tytärtä, koska se on niin kuuma.
2148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikkea nuo ukkomiehet kertookin. Ja sinä raukka uskot? Voi voi kuka ne pelastaa? Sinäkö? Anna olla varatun rauhassa äläkä viitsi hämmentää. Eikä mielipiteellä sitä ole mitään arvoa mitä ukkomies omassa suhteessaan touhuaa. Toki kuunnella voit ja ymmärtää. Mutta muuta et voi ikävä tuo kakkosen rooli.

Äänestä

Mitenhän moneen uusperheeseen on tunkeutunut pedofiili mukamas perheen äidin miehenä, mutta todellisuudessa uhkana perheen lapsille.
Siksi olen keskittynyt täysin lapsiini, enkä ole huolinut ketään äijää tähän, haluan suojella lapsiani siltä mahdollisuudelta, että tuo äijä on sairas sekopää joka vahingoittaa jälkikasvuani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikäonsetotuus kirjoitti:

että vituttaa kokkaa sen pennuille ruokaa, kun et rakasta edes koko akkaa. Ja haluisit vaan panna sen tytärtä, koska se on niin kuuma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu