Kuka haluaisi hieroa pukamiani

Peniksellä? Jos honaaminen auttaisi pukamiani.
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mutta ovatko nämä mielestäsi R-mies hauskoja?

Äänestä
  • Eivät ollenkaan. Tämän ei ole tarkoitus olla hauska. Pukamat ovat ikäviä.

    Äänestä

  • Onko sun jutut hauskoja? Jokaisella on oma huumori.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pukamaperse kirjoitti:

Peniksellä? Jos honaaminen auttaisi pukamiani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu