Ilja Janitskin luovutetaan Suomeen

Mitä mieltä tästä uutisesta?
2123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vihervasemmisto tekee kaikkensa, jotta suut suljetaan pedofiilien ja matujen rikoksilta, Ilja on suomalaisten sananvapauden esitaistelija, jolle kaikki tuki.

Äänestä

Ei voisi vähempää kiinnostaa ja itse Iljakin sanonut, että meni liian pitkälle kirjoituksissaan MV-lehdessä ei kiinnosta kuulemma iljaakaan syöpäpotilaana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aamunuutinen kirjoitti:

Mitä mieltä tästä uutisesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu