nastolan kiertäjät

kauppiselta ei mitään uutta. jatkaa samaa häirintää. samat jutut. laitteet myös siirtyvät kuten henkilöt asuntojen välillä.
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kauppisen asuntoon tullaan isommassa määrin puolenpäivän aikaan. remontti porukkaa. kovaääninen korirauhan rikkominen jatkuu yöhön asti. sama juttu joka päivä. isännöinti tia koivunen saa kertoa käräjillä ketä henkilöt ovat. tosin tunnen muita jotka ovat yhtä tietäväisiä näistä henkilöistä. pääseevät myös kertomaan asiasta käräjille. viereiset myös mukana jutussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fhsfhsfshfsff kirjoitti:

kauppiselta ei mitään uutta. jatkaa samaa häirintää. samat jutut. laitteet myös siirtyvät kuten henkilöt asuntojen välillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu