Silloin alussa mä en edes tajunnut

et voisin olla sinuun ihastunut, mut puhuin susta kokoajan niin sit yks tuttu kysy et oonko mä ihastunut suhun, niin mä vaan no enkä ole :D
5737
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nyt en kyllä löis vetoa, onko ap reino vai riitta

Äänestä
  • Aitoriittako jälleen? :D

    Äänestä

  • *REPS* hyvä läppä 😂

    Äänestä

  • asialla kirjoitti:

    Aitoriittako jälleen? :D

    No en tasan ole aitoriitta!! Nainen kuitenkin joka omistaa vaaleanpunaiset reinotossut :D

    Äänestä

  • apvastaaa kirjoitti:

    No en tasan ole aitoriitta!! Nainen kuitenkin joka omistaa vaaleanpunaiset reinotossut :D

    oliko se tuttu perheenjäsen? milloin huomasit ihastuneesi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikkeakanssa kirjoitti:

et voisin olla sinuun ihastunut, mut puhuin susta kokoajan niin sit yks tuttu kysy et oonko mä ihastunut suhun, niin mä vaan no enkä ole :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu