Kyllä minun mielestä

Minäkin saan urkkia jos sinäkin saat.
Hyvää yötä.
4305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei saa kurkkia urkkia.

Äänestä

Saat toki ei haittaa. Ikävä vain kun ei nyt oikein osaa päättää kumpi meistä otti sitä yhteyttä ja kehen. Onko kysynyt sinulta? Oletko minuun yhteyttä ottanut. Minulta kysyi sanoin että ollaan ylimmät ystävät nykyään. Halusi nähdä mitä olet laittanut sanoin etten näytä. Urkkia voit molempia samoin mekin urkitaan ainakin näin uskoo. On ottanut opikseen joko päästän pälkähästä? Vai annetaanko sen vielä kärsiä? Mutta upea tunne kun on hänen vuoro kärvistellä ja luuulotella kaksoiselämän perään. Tämä oli upea opetus sille. Seuraa mitä se seuraavaksi päivittää.

Äänestä

Tottakai saat ☺️

Äänestä

Eikös Kekkonen ole kuollut jo aikaa sitten? En minä ainakaan mikään nekrofiili ole. Mun puolesta saat Urkkia ihan miten paljon haluat. 😁

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nukuhyvinnnn kirjoitti:

Minäkin saan urkkia jos sinäkin saat.
Hyvää yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu