HMD-kisojen tuloksia?

etsijä

Minkähän takia noita Han moo doo:n kisojen tuloksia ei nykyään tahdo netistä löytyä?

Ennen hanmoodonet.comista löytyi muutaman vuoden vanhojakin tuloksia.

Vai olenko vaan niin tumpelo etten löydä?

9

1289

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • exhmdka

      Sama juttu. Kiinnostaisi ex-harrastajana kovasti miten kaverit pärjää kisoissa ja ketä on vielä mukana kilpailemassa. Mutta tuloksia ei löydy mistään :( Ei kai nekin oo nyt niin salaista tietoa, ettei niitä saa julkistaa kuin hmd-harrastajille? Olen etsinyt tietoa mustien vöiden oriental moo do kisojen tuloksista, mutta ei mistään löydy :( Onko tuloksia missään julkisesti saatavilla?

      • Eizei

        Taitaa olla laiskuus vaan iskenyt. Kilpailujen määrä on myös lisääntynyt lajin parissa, ja tuppaa olemaan hommia järkkääjillä. Liekkö jäänyt sitten näiden panostaminen vähemmälle...


    • Muumi123

      Taitaa olla tässä lajissa kaikki niin "salaista", että kisatuloksiakaan ei laitetaan julkisesti nähtäville?

      • ...

        Kaikki ajallaan.


      • ölli
        ... kirjoitti:

        Kaikki ajallaan.

        Ainakin osoittesta www.hanmoodo.fi löytyy kisatuloksia.ei ehkä vuoden takaisia, mutta viimeisimpien kisojen!


      • IppE
        ölli kirjoitti:

        Ainakin osoittesta www.hanmoodo.fi löytyy kisatuloksia.ei ehkä vuoden takaisia, mutta viimeisimpien kisojen!

        Juu ei löydy Mustien vöiden Oriental Moodo Cup :in tuloksia, no eipä kisoistakaan taida olla kuin puoli vuotta!!. Vantaan Hanmoodon sivutkaan eivät enää ole käytössä!!


      • Eizei
        IppE kirjoitti:

        Juu ei löydy Mustien vöiden Oriental Moodo Cup :in tuloksia, no eipä kisoistakaan taida olla kuin puoli vuotta!!. Vantaan Hanmoodon sivutkaan eivät enää ole käytössä!!

        Tuo on kyllä hassua ettei noiden tuloksia tullut. Tiedä sitten mitä käynyt...


    • Treenaaja

      ...EI KETÄÄN KIINNOSTA TOMMOSET HOMOILU LAJIT! PERUSTAJATKIN ON IHME SAKKIA?!?

      • Eizei

        Onko kaapista ulostautumisesi jo noin lähellä että touhua ihan homoiluksi haukutaan?

        Perustajat ovat hyviä tyyppejä, kun satun herrat tuntemaan. Tekikö kaverit liian tulista ruokaa, kun saivat asiantuntijan noin heräämään?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      85
      4970
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      96
      2853
    3. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      43
      2816
    4. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      199
      2402
    5. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      28
      2014
    6. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      133
      1959
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      178
      1570
    8. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1501
    9. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1329
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      368
      1311
    Aihe