Käyt läpi varmaankin jotain kriisiä

Et ollut kiinnostunut oikeasti koskaan. Osuin vain sopivasti tiellesi ja olin itsekin hukassa😐
19621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

niin ei pidä paikkaansa. Olin ja olen ihan aidosti kiinnostunut!!!

Äänestä

Mitä kriisiä?
Kerro nyt sitten?!

Äänestä
  • Niin?

    Äänestä

uskon kiinnostuksen olevan aitoa kummanki puolelta. Kumpiki vaan pelkää liikaa rikkoutumista, tai sitä, että ei kelpaa omana itsenään.

Äänestä
  • Tämä pitää paikkansa, ainakin omalla kohdalla.

    Äänestä

  • Samaa mieltä kans, pelkoa on monenlaista, eikä osaa ajatella mitä hyvää voisi tuoda mukanaan, ku ei toista tunne riittävästi.

    Äänestä

Naiselle vai miehelle?

Äänestä
  • Miehelle tämä

    Äänestä

Syytellä.

Äänestä

Turha piitata mitään nimettömistä viesteistä ja aloituksista. Kai ymmärrätte että sanat voi sopia tuhansiin ihmisiin, ellei ymmärrä, on päässä vikaa.

Äänestä
  • Voisi käydä jopa minuun, mutta en esitä olettamuksia toisen aivoituksista ja ongelmista, vaan keskityn omiin, suhteessa muihin ihmisiin.

    Äänestä

Eiköhän sitä joskus ihastuta kriisienkin keskellä, kriisit kun nekään ei aina katso aikaa tai paikkaa. Kriisejäkin voi olla niin monen sorttia.

Äänestä

Kiinnostuin enemmän kuin sallittua sinuun, sitten tuli sinun puoleltasi hiljaisuus. Tulin varovaiseksi, en halua enää lisää itseäni satuttaa. Näin on hyvä kummallekin..

Äänestä

Tuo on joko naisen harjoittamaa itsenäisesti diagnosointia tai pilleripöllyssä valehreltua järkyttävää harhaa.

T.ei ikävää tarvitse kaivata.

Äänestä

hukassa? lost in time...höh..jokaisella nyt aina jotain kriisiä pukkaa, ikäkriisiä varsinkin

Äänestä

Olin ja olen kiinnostunut. Monta kertaa sen kyllä kerroin. Harmi vaan, että se ei ollut molemminpuolista. Se tuli kyllä selväksi.

Äänestä

Alusta asti olen aidosti ollut, ja oon. Se ei aina riitä,ku hän....

Äänestä

Elämä on kriisiä, kohdusta hautaan.

Äänestä

Passaan psykoosille,- Lätz!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miettinytniin kirjoitti:

Et ollut kiinnostunut oikeasti koskaan. Osuin vain sopivasti tiellesi ja olin itsekin hukassa😐

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu