Viranomaiset olivat pitäneet häntä kiinniotettuna yli vuorokauden, jolloin hänen oli myönnettävä rikos.
Vastaukset 13
- Eipäsnimitellä
Tuomioitahan siitä reissusta tuli sitten melkoinen litania. Seksipalveluiden ostoa alaikäiseltä jne. Häpeällinen loppu seitsenkymppiselle politiikan veteraanille. Vasikaksi nimittely on kyllä turhaa.
- Wellipersekukaon
Kumma jätkä on Taipaleen Jari. Kun joutui putkaan, niin heti heikkopäinen meni ja tunnusti rikoksen. Miksei kova jätkä Jari siellä sanonut että enhän se miä vaan ne muut? Missä Jarin kovuus?
- DogiHoor-Bandidos
Kovuus on Kotkan pellellä harhaa. Tosi kova jätkä ei putkassa pehmene!
Vasikan liha on muuten pehmeimmillään.
- ghkfksk
taas olisi saatava.
- 9876yujhg
Kun seksi-Hirvonen oli putkassa niin poliisit hermostui kun tämä nuohooja etsiskeli koko ajan putkassa postilaatikkoa ja kuseskeli ympäri putkaa.
- Pettääaina
Juottovasikka Jari 0n taas vauhdissa
- isiTaipale
muuli-hirvonen on kova kusemaan. ei voi edes putkaan laittaa.
- Eipitoa
Löysää tavaraa se on, kurahousu.
- Narsistii
Kuraa uistinpakissa. Kusta pakussa. Tukiasema pätkii. Erkki tuuraa karvalakkia.
- Onhommiakesällä
Narssu kehittelee kesän rikoksia mitä tekisi? Uistinpakkikin ruostuu jos ei käy sitä vetreyttämässä. Pilkeistä katoaa kiilto jos seisovat liian kauan käyttämättömänä.
- rtufjdhdhhsd
Mesi kämmenessä putkassa. Kämmen hikinen tunnusti. Narsu kiistää kaikki. Ensin tunnusti ja sitten kiistää. Pääsee veivaamaan turvansoittaja.
- Muhos-saippuasta
Pehmennyt on.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802157Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3681303Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu321246- 1411068
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa1571030- 103876
- 73823
- 45757
- 62751
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63702