Yö on kyllä sellaista paskaa että sen soittaminen radiossa pitäisi kieltää.
Yö on paskaa
5
2259
Vastaukset
- Anonyymi
Ootan uutta yön tulemista.
- Anonyymi
Hirveetä paatoksellista paskaa ei sitä kestä erkkikään.
Nämä ovat makuasioita. Omasta mielestäni Yö on yksi Suomen parhaita bändejä. Ei tarvitse kuunnella jos ei miellytä. Itse kuuntelen Yötä nyt ja edelleen.
- Anonyymi
Yön ensimmäiset levyt olivat hyviä Hakulisen aikana ja sen jälkeen täyttä paskaa.
- Anonyymi
Vittu Yö on paras bändi saatana Verrattuna Popedaan joka soittaa ja kertoo huumeista ja Alkoholista melki joka biisissä. Popedakin on hyvä mutta Yö on minun mielestä parempi. Nämä on kuitenkin makuasioita mutta huomasin sana "Yön soittaminen pitäisi kieltää radiossa" niin päätin puuttu tähän asiaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412034- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40789
- 14780
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637