et kuvittele että kirjoittelisin täällä pahaa sinusta tai sinulle pikemminkin päinvastoin en ole käyttänyt tunnisteita ja toivon ettet lukisi näitä ihan pimeitä juttuja.
Toivottavasti
Kaikkeahyvääelämääsi
13313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
En minä kuvittele. Minä tiedän.
Ei minun tarvitse kuvitella. Minä tiedän että kirjoitat. Odotan vain aikaa kun se ei häiritse minua enää nykyistäkään vähää. :)
Miksi oletat minun kirjoittavan sinusta pahaa siksikö että muut kertovat sinulle huhuja ja sinä uskot kaiken heiltä ketkä vihaa minua?
En minä oleta. Minä tiedän. Minun ei tarvitse kuunnella ketään paskanpuhujia kun näen kaiken rustaamasi paskan ihan itsekin.
Ja sitten sinä vielä ihmettelet tykönäsi mikä on kun et kelpaa. Nii-i ..
Mitä ihmeen sekopäitä täällä on? En ole edes kirjoitellut täällä kellekkään tietyille! Kovin harhaista on taas.. ei voisi vähempää kiinnostaa alkaa spekuloimaan elämääsi netissä toisinkuin omaani pengotaan laittomasti.
Samaa olen ajatellut sinusta useasti. Minä laittaa ihmisen noin toimimaan ja vielä viitsimään sumuttaa siitä? Kuinka epäonnistunut pitääkään ihmisenä olla, että loputon tyhjänpäiväisen paskan kierre on lähes ainoa mihin kykenee??
No, yhä harvemmin tuotakaan enää ajattelen, onneksi. Ohimennen vain.
Älä yritä trolli! Hyökkäs kun hyyena kimppuun ilman mitään ja kaikista minua loukkaavista kirjoituksista on kuvat tallella niistä viestiketjuista joissa olet tunnisteellisesti mustamaalannnut herjannut tai uhkaillut että sikäli jatka samaan mallii n niin katsotaan kuka lähtee hoitoon. Muille voit esittää mut mä nään sun läpi :)
Kukahan se trolli tässä on.. ottiko noin pahasti henkeen, sinä. No mut, sulle paskanjauhajalle kannata edes yrittää alottaa mitään, sun suhteen on voitolla joka kerta kun pysyy todella todella kaukana kaikesta sun suoltamasta. Ja sen aion todellakin tehdä. :)
Ps. Muista ottaa masennuslääkkeesi ettet rumenna tilastoja yhtään lisää.
eivät muutu, tai pysty kokemaan empatiaa.
Oliko se *good bye*?? Ei kai minulle!!
Jos oli niin ..
En usko että hän olisi ilkeä ja kirjoittele toisesta ihmisesta pahaa, hän ei ole ikinä niin *pieni* mies! Hänenlaisia voisi olla enempä tässä maailmassa 😍
Siitä olen täysin varma 👐
Tuollainen tyttöjen kuvitteluasia taas, että, turha on kuvitella turhia, sitten kun jotain tapahtuu niin katsotaan sitten miten siihen reagoidaan.
En kuvittele
Jos joku istuu aina joku viskilasi kädessä kuin joku (Jr. Ewing tai Rockefelle) ja sikari toisessa kädessä, määräilee vain ihmisiä puhelimen välityksellä, antaen uusia ohjeita.