HALUAN VALVOJAKSI!1111111111111111111ASDJH

HALUAN VALVOJAKSI LAITTAKAA MUT VALVOJAKSI HAOPPEOPPOON OONKIVA¨'DOKO MUASKNN HAHMO ON ;:.,Hebbatytto97;:., OON TOSI KIVA MSDFKNMSDK MITÄWITHUA
71037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kakara!!

Äänestä
  • Luuletko et pääset valvojaksi senkin PIKKU KAKARA!!

    Pikku-KAKARA!

    Äänestä

Ensinnäkin, teiniksii ei oteta hobbiksi. Toiseksi, nimimerkistä päätellen oot 97 vm. eli oot ALAIKÄINEN. Ikäraja valvojaksi: 16-vuotta.
Eli ei ei ei, kolmas, sun kielenkäyttös on niin
paskaa et huh huh

Äänestä
  • Habbo-opas ikäraja on kyllä nykyään. 18v.

    Äänestä

  • ssssssssssssssssssssssssssssss

    Äänestä

Lähetä salasanasi sähköpostissa minulle niin voit päästä valvojaksi.

Äänestä

Mitä saatais jos pantais sut hobaksi? Ei mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MNPDNPMOI kirjoitti:

HALUAN VALVOJAKSI LAITTAKAA MUT VALVOJAKSI HAOPPEOPPOON OONKIVA¨'DOKO MUASKNN HAHMO ON ;:.,Hebbatytto97;:., OON TOSI KIVA MSDFKNMSDK MITÄWITHUA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu